eRATY 0% już dostępne! Sprawdź!

GWARANCJA & ZWROTY

Gwarancja

Na wszystkie meble udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Jeżeli zakupiona rzecz ma wadę, masz prawo złożyć reklamację, w której określisz swoje wymagania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu opisanego na karcie produktu (tj. do stanu zgodności z umową). Aby rozpocząć proces reklamacyjny, prosimy o wypełnienie formularza, który znajdziesz w zakładce Moje Konto.W celu załączenia zdjęć uszkodzonego produktu, prosimy o udostępnienie nam folderu online, zalecamy skorzystanie z usług takich jak np. wetransfer.com, dropbox.com/transfer. (Skopiuj link z załączonymi zdjęciami i wyślij go nam za pomocą formularza).

Zwroty

W przypadku dokonania zakupu za pośrednictwem Internetu (a zatem co do umów zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość) przysługuje Ci ponadto PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY na podstawie ustawy o Prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827).

Sprawdź szczegóły w regulaminie sklepu.

Reklamacje

W przypadku wad powstałych mechanicznie, poszę otwórz reklamacja w swoim panelu użytkownika tutaj: formularz. Albo należy się skontaktować z działem reklamacji pod adresem:
reklamacje@o-sofa.pl.

Twój koszyk 0